Pedagógiai szakszolgálat, református módra

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Nagyné Boros Edit

2012-11-10 - 16:56

Isten áldása legyen munkájukon!

Kormos Mikl�s

2012-11-10 - 12:07

A püspök Úr fia, és menye is az egyházkerület valamelyik intézményében dolgozik.

Adminisztrátor

2012-11-10 - 08:52

Hivatalosan is megnyitották a Tiszáninneni Református Egyházkerület Pedagógiai Szakszolgálatát pénteken, Miskolcon. A Füzes utcában található épület átadásával egy olyan intézmény jött létre, mely magas színvonalú pedagógiai foglalkozásokat nyújt az egyházkerület területén működő, református nevelési-oktatási intézmények tanulóinak és a szülőknek.

A teljes hír megtekintése

rss

Napi lelki táplálék

…az ezredes is megijedt, amikor megtudta, hogy római polgár, akit megkötöztetett. ApCsel 22,29b

2Sám 3,1–21

„Hát a júdai kutyák feje vagyok én?” (8). Sértődtél már meg arra, akinek igaza volt veled szemben? Kötöttél már szövetséget olyannal, akit nem sokkal előbb még utálva lenéztél – csak mert így hozta az érdeked? 

tovább

(24) „…vigyék a várba…” (Apostolok cselekedetei 22,22–30)

Pál beszéde bűnbánattal teli hitvallás volt, bizonyságtétel Isten megváltó szeretetéről, amelyet Jézus Krisztusban kijelentett minden nép számára (22,1–21).

tovább

NEHÉMIÁS 3,1-5. 33-38 - Csak bátorság!

„Már olyan sokszor megpróbáltad és minden alkalommal félúton visszafordultál. Ezúttal miért nem?” Időnként felteszem magamnak ezt a kérdést. Már sokszor mertem önálló lépéseket tenni. 

tovább

2017. szeptember 25. hétfő

Tartsátok becsületbeli dolognak, hogy csendesen éljetek, tegyétek a magatok dolgát, és saját kezetekkel dolgozzatok, ahogyan elrendeltük nektek. (1Thess 4:11)

tovább

ifj. Bartha Sándor: Elfáradtunk?

Még távol a csúcs.
Még nagyon messze.
Ködfoszlányok és felhők fedte,
messzi csúcs.
Ólomléptekkel, kőnehéz szívekkel
araszolunk felé,
s míg magunknak bíztatón suttogunk:
menni, menni kell!

tovább