Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda

Aktualitások - HÍREK

Főoldal / HÍREK

Álláspályázat testnevelés szakos pedagógus munkakörök betöltésére

Hegyesi Károly / 2019-07-22 21:08:20

A Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és Óvoda, (3521 Miskolc, Miskolci u. 38/a.) pályázatot hírdet az alábbi pedagógus munkakör betöltésére:

egy fő testnevelés - földrajz szakos pedagógus

alkalmazás időtartama: határozott idejű (2019.09.01-2020.06.30)

alkalmazás jellege: részmunkaidős

A munkakörök betöltésének időpontja: 2019. szeptember 1.

a) Pályázati feltételek: Pedagógus munkakör betöltéséhez szükséges felsőfokú iskolai végzettség, büntetlen előélet

b) Pályázathoz benyújtandó dokumentumok:

· Az iskolai végzettséget igazoló oklevél/oklevelek fénymásolata.

· Hatósági bizonyítvány a büntetlen előélet, valamint annak igazolására, hogy a jelentkező nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt.

· Önéletrajz, motivációs levél.

· Lelkipásztori ajánlás.

c) A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 5.

d) A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 10.

e) További információk: a pályázatot az alábbi címre várjuk:

Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és Óvoda

3521 Miskolc, Miskolci u. 38/a.

a pályázat elektronikus formában is küldhető: refiskola.szirma@gmail.com

Bővebb felvilágosítás a 06-46-405-124-es telefonszámon kérhető.


tovább

Digitális témahét_2019. 04. 8-12.

Hegyesi Károly / 2019-06-28 11:26:30

Digitális témahét_2019. 04. 8-12. tovább

Taneszközlista 2019/20.

Hegyesi Károly / 2019-06-28 11:14:01

Taneszközlista 2019/20. tovább

ADOMÁNYGYŰJTÉS

Hegyesi Károly / 2019-05-23 11:30:53

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Iskolánk hetedik osztályos tanulói hagyományosan részt vesznek a Határtalanul pályázati programban, melynek keretében a magyarországi iskolák tanulói az állam támogatásával osztálykiránduláson vesznek részt a szomszédos országok magyarlakta területein, így személyes tapasztalásokat szereznek a külhoni magyarságról.
Mi a „hármashatárnál” /magyar-szlovák-ukrán/ lévő nagytárkányi Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskolát keressük fel a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából.
Szeretnénk az iskolai könyvtáruk részére lehetőleg magyar írók, költők műveit elvinni, ezért kérjük Önöket, benneteket hogy lehetőség szerint házi "kiskönyvtáratokból", adományként segítsétek kezdeményezésünket.
A felajánlott könyveket iskolánk hetedikesinek kérjük átadni!
Adományaitokat előre is köszönjük!


Üdvözlettel:
Porkoláb László

tovább

Nyári kosaras tábor lányoknak!

Hegyesi Károly / 2019-05-21 11:51:52

Nyári kosaras tábor lányoknak! tovább

Megyei Atlétika egyéni pályabajnokság eredményei_2019

Hegyesi Károly / 2019-05-14 20:03:19

Lakatos Zsolt 100 m síkfutás 7. hely
Vitéz Kristóf  60 m síkfutás 9. hely
Regdon Gréta kislabdahajítás 6. hely
Fülöp Levente kislabdahajítás 1. hely
Késely Péter 60 m síkfutás 1. hely     távolugrás  1. hely

Gratulálunk minden eredményhez!

tovább

Város napi Floorball bajnokság lány csapatok

Hegyesi Károly / 2019-05-14 19:59:36

Város napi  Floorball bajnokság lány csapatok

 

2.  korcs.  4. helyezés
1.  korcs.  3. helyezés

4.  korcs.  3. helyezés

3.  korcs.  2. helyezés
Mindenki nagyon ügyes volt, gratulálunk!

 

tovább

Megyei Atlétika II. korcsoportos Csapatverseny

Hegyesi Károly / 2019-05-14 19:56:46

Fiú csapat

4. helyezés Csapattagok: Bucher Levente, Szőke János, Vég - Gabaj Alen, Pető Domonkos, Kocsenga András, Makranczi Levente

Lány csapat

3. helyezés Csapattagok: Enyedi Lili, Papp Nelli, Lakatos Lolita, Szőke Eszter, Földi Gerda, Nagy Zsuzsa.

Egyéni összetett: Enyedi Lili 3. helyezett

tovább

Magyar Református Egység Napja_2019. május 18.

Hegyesi Károly / 2019-05-13 15:02:30

Magyar Református Egység Napja_2019. május 18.

 

tovább

Városi Atlétika_2019

Hegyesi Károly / 2019-04-29 20:59:04

Városi Atlétika csapatversenyek

II. korcsoport lány csapat 1.h.

egyéni összetett: Enyedi Lili 1.h.; Papp Nelli 4.h.

II. korcsoport fiú csapat 2.h.

egyéni összetett: Bucher Levente 3.h.; Vég-Gabaj Noel 6.h.

III. korcsoport lány csapat 8.h.

III. korcsoport fiú csapat    8.h.

IV. korcsoport fiú csapat   6.h.

Városi Atlétika egyéni versenyek
Belányi Alíz  kislabdahajítás    6.h.

Lakatos Zsolt 100 m síkfutás   3.h.

Varga Zalán   távolugrás          4.h.
Fülöp Levente  kislabdahajítás  1.h.         súlylökés          5.h.

Jobbágy Márk  kislabdahajítás  5.h.          súlylökés         6.h.
Regdon Gréta   távolugrás        6.h.         kislabdahajítás  3.h.
Gál Vanda        600 m síkfutás  7.h.

Szilva Péter      600 m síkfutás  5.h.
Vitéz Kristóf     60 m síkfutás     3.h.
Késely Péter    60 m síkfutás     1.h.        távolugrás          1.h.

tovább